DZIECI, MŁODZIEŻ i SENIORZY

CrossFit Kids 

CrossFit Kids to program stworzony od podstaw z myślą o rozwoju fizycznym najmłodszych. W niczym nie przypomina CrossFitu dorosłych – polega na nauce ruchu przez zabawę oraz wytwarzaniu u dzieci poprawnych wzorców motorycznych. Każde zajęcia to świetna zabawa zwieńczona grą, a za starania na zajęciach dzieci zbierają naklejki które można wymieniać na nagrody w recepcji CrossFit Toruń.

Aby się zapisać wybierz  zajęcia, które Cię interesują w naszym grafiku zajęć i wypełnij formularz.

Pierwszy trening jest bezpłatny!

Zapisy

CrossFit Teens

CrossFit Teens to bezpieczna możliwość na rozpoczęcie treningów siłowo-kondycyjnych dla nastolatków. W odróżnieniu od wyjścia z kolegami na siłownię treningi w CrossFit Toruń odbywają się zawsze pod okiem doświadczonego Trenera, a program jest zaplanowany z myślą o potrzebach osób w wieku 12-16 lat.
CrossFit Teens to także świetna opcja dla młodych sportowców szukających uzupełnienia specjalistycznych treningów w postaci Ogólnego Przygotowania Motorycznego. Młodzi piłkarze, tenisiści czy karatecy zdobędą pod naszą opieką podstawy które przełożą się na lepsze wyniki sportowe oraz przede wszystkim prewencję kontuzji.

Aby się zapisać wybierz  zajęcia, które Cię interesują w naszym grafiku zajęć i wypełnij formularz. 

Pierwszy trening jest bezpłatny!

Zapisy

Aktywny Senior

Zajęcia realizowane w ramach programu „Społeczeństwo w dobrej formie” organizowanego wspólnie z fundacją Little Heroes oraz MSiT.
Na zajęciach Aktywny Senior klubowicze nabywają sprawności fizycznej oraz uczyą się wykorzystywać się ją w życiu codziennym – to co wynoszą z naszej sali przyda się na każdych zakupach, podczas sprzątania i zabaw z wnukami. Trening będzie oparty o ćwiczenia funkcjonalne i dopasowany indywidualnie do możliwości każdego uczestnika!
Każdy jest nieco inny dlatego postanowiliśmy nie określać sztywno grupy wiekowej – zapraszamy każdą osobę która po przeczytaniu opisu czuje, że zajęcia są skierowane właśnie do niej. Zależy nam szczególnie na dotarciu do osób aktualnie nieaktywnych fizycznie.

Aby się zapisać wybierz zajęcia, które Cię interesują w naszym grafiku zajęć i wypełnij formularz.
Pierwszy trening jest bezpłatny!

Zapisy

Zadzwoń do nas żeby się zapisać!