TRENING PERSONALNY

Trening zaplanowany specjalnie dla Ciebie

Trening personalny to rozwiązanie dla osób które nie uznają kompromisów. Pasujesz do opisu? Zadzwoń +48 512919749 lub +48 664046509!

Trening uszyty na Twoją miarę

Jaki będzie Twój trening personalny? Dokładnie taki, jakiego potrzebujesz. Podczas bezpłatnej konsultacji określimy Twoje cele , a następnie wytyczymy jasną ścieżkę do Twojego sukcesu, którą poprowadzi Cię jeden z naszych doświadczonych Trenerów.

Trenuj w porach optymalnych dla Ciebie

Decydując się na trening personalny możesz zapomnieć o ograniczeniach wynikających z grafiku klubu. Chcesz trenować z samego rana, wieczorem, a może w przerwie lunchowej? Nie ma sprawy. Dobierzemy dla Ciebie Trenera którego terminarz na to pozwala.

Wróć do formy po kontuzji

Pragniesz wrócić do sprawności po kontuzji? Najbezpieczniejsza forma takiego powrotu to trening personalny. Współpracujemy z kliniką OrtusMed, dzięki czemu Trener może planować Twoją aktywną rehabilitację w stałym kontakcie z fizjoterapeutą.

Najwyższy poziom motywacji

Decydując się na trening personalny zyskujesz indywidualną relację z opiekującym się Tobą Trenerem. Nie ma mowy o odpuszczeniu treningu z powodu lenistwa, Trener będzie z Tobą w stałym kontakcie i upewni się że jesteś właściwie zmotywowany (co czasem przyjmie formę udzielenia reprymendy, ale to dla Twojego dobra).